خانه / اخبار / اخبار سیاسی / پروژه‌های اتهام زنی و شایعه سازی دشمن

پروژه‌های اتهام زنی و شایعه سازی دشمن

حسین طائب,سرویس اطلاعاتی سپاه

پروژه‌های اتهام زنی و شایعه سازی دشمن

به گزارش یورمگ، رئیس سازمان اطلاعات سپاه با تشریح ابعاد ضد امنیتی اقدامات سرویس های جاسوسی بیگانه علیه نظام از پروژه های جدید رسانه ای دشمن پرده برداشت.
حجت الاسلام طائب گفت: اشراف اطلاعاتی ما بر تحرکات سرویس های جاسوسی رژیم صهیونیستی و انگلیس حاکی از آن است که پس از شکست تلاش های آنان برای به محاق بردن پروژه نفوذ و ایجاد ناامنی در کشور، این سرویس ها با طرح کیس های بی اساس و نشر اکاذیب در پی مشغول سازی  افکار عمومی و ایجاد حس بی  اعتمادی نسبت به مسئولان خدوم نظام هستند.
وی ضمن کذب محض خواندن اتهام مطرح شده در خصوص یکی از اعضای خانواده محترم رئیس قوه قضائیه گفت: با توجه به برخوردهای قانونی موثر قوه قضائیه در برخورد با مفسدین و عوامل نفوذی دشمن در سال های اخیر بالاخص دستگیری و اعلام محکومیت جواسیس دو تابعیتی وابسته به آمریکا و انگلیس و برخی سرویس های منطقه ای همکاری آنان، این  گونه هجمه ها و دروغ  پردازی های  عناصر وابسته به دشمن دور از انتظار  نیست.
حجت الاسلام حسین طائب افزود: حسب اطلاعات ما طی ماه های آتی این روند اتهام زنی ها و پرونده سازی های دروغین در خصوص موضوعات و شخصیت های دیگر نیز ادامه دارد.
وی در پایان افزود: در صورت نیاز و در زمان مقتضی جزئیات بیشتری از اهداف این فضا سازی رسانه ای ضد انقلاب، گردانندگان و عوامل همکار داخلی و شبکه تامین مالی آنان منتشر خواهیم کرد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما

پیشنهاد ما

بقایی,حمید بقایی

آغاز دادگاه حمید بقایی

آغاز دادگاه حمید بقایی به گزارش یورمگ، دادگاه معاون اجرایی دولت دهم در شعبه ۱۰۵۷ …

ماهیگیران,کنارک

تیراندازی به ماهیگیران کنارک توسط نیروهای دولت سومالی

تیراندازی به ماهیگیران کنارک توسط نیروهای دولت سومالی به گزارش یورمگ، بر اثر تیراندازی نیروهای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*